Як завести Біткоїн-гаманець в Україні безкоштовно

Щоб стати власником та користувачем біткоїн від вас потрібно 3-5 хвилин і ви на гребні світових технічних досягнень. Не потрібно, ні ваших особистих даних, ні довідок про доходи, ні дозволів від держави. Потрібно мати комп’ютер, смартфон чи планшет, а також доступ до інтернету.

Ви маєте такі варіанти вибору:

  • Встановити біткоїн гаманець на свій комп’ютер. Для цього потрібно завантажити програму Bitcoin Core. Після завантаження і встановлення програми, почнеться процес синхронізації блокчейну, це довгий процес (займає понад 90 Гб). У цьому випадку ви станете однією з ланок у системі біткоїн завдяки якій існує система. Ви повністю відповідаєте за свої кошти. Робіть резервні копії гаманця, щоб у разі виходу комп’ютеру з ладу, мати можливість відновити свій гаманець.
  • Встановити біткоїн гаманець на свій смартфон. Якщо ваш смартфон працює на системі Android найпростішим варіантом буде програма Bitcoin Wallet яку можна легко знайти у плай маркеті. Біткоїни зберігаються саме на вашому мобільному пристрої, тому і відповідальність за гроші лежить тільки на вас. Ви маєте змогу робити резервні копі гаманця і зберігати їх у цифровій хмарі або на флешці.
  • Якщо ви не довіряєте собі, чи надійності вашого електронного пристрою, існує можливість створити біткоїн-гаманець у цифровій хмарі, а ваші біткоїни будуть зберігатись в інтернеті, десь там, на сервері. Один з надійних світових сервісів це blockchain.info Достатньо зареєструватись, підтвердити свою електронну адресу, та зберегти у надійному місці ідентифікатор та пароль. Також існують програми для Android, iOS від blockchain.info. Вони синхронізуються з сервером, та навіть якщо ви втратите пристрій або він вийде з ладу. Біткоїни залишатимуться на сервері, і можна буде просто зайти у свій гаманець через сайт.

Читати також: Як заробляти Біткоїн в Україні безкоштовно

Категорії: Статті

Теги: