Як заробляти Біткоїн в Україні безкоштовно

Якщо ви вже маєте свій біткоїн-гаманець, то вам звичайно хочеться, щоб на ньому були ваші власні біткоїни. Є один дуже простий спосіб отримати не дуже велику суму, але безкоштовно.

Щоб отримати біткоїн на ваш біткоїн-гаманець, ви можете скористатись можливістю заробити біткоїн клікаючи на спеціально створеному сервісі безкоштовної роздачі біткоїнів. Таких сервісів дуже багато. Як приклад наведемо сервіс під назвою FreeBitco.in

Для реєстрації необхідно перейти за посиланням FreeBitco.in ввести у відповідні текстові поля, пароль, вашу електронну адресу та натиснути SIGN UP! Це все ви можете починати заробляти біткоїни.

Кожну годину ви можете брати участь у лотереї – клацаючи підтвердження, що ви справжня людина, ви отримуєте дуже малу кількість біткоїнів, яка залежить від поточного курсу. Наприклад за один клік видають від 0,00000027 btc (від 5 копійок у гривні). Також існує вірогідність виграшу і більшої суми, аж до 0,02760906 btc(від 5300 у гривні). Найбільша сума, яку вдалось отримати клацаючи на цьому сайті дорівнювала 16.60316369 btc (приблизно 3180557 грн. за один раз).

Це дуже мало і необхідно буде наклацати не менше за 0.00030000 btc, щоб отримати зароблені біткоїни на ваш рахунок. Але курс біткоїна зростає. Якщо ви багато часу проводите в соц. мережах серед друзів, то чому б не приділити кілька секунд, щоб отримати свої Сатощі.
Звісно можна клацати не на одному такому сервісі та заробляти купку тисяч Сатоші.

 

Категорії: Статті

Теги: