Цитати відомих людей, які передбачали смерть iPhone

10 років тому Стів Джобс показав перший iPhone, цей смартфон змінив ринок. Причому не тільки ринок телефонів, а взагалі весь ринок електроніки, музики, програмного забезпечення і супутніх товарів.

Коли новий пристрій виходив на ринок мало хто вірив у його успіх. Зараз весело читати цитати «великих» людей про те, що iPhone – це «провал» і взагалі нікому не потрібний пристрій.

Нижче представлені висловлювання лідерів ринку десятирічної давності щодо iPhone.

Немає жодного шансу, що iPhone займе хоч якусь частку ринку. Взагалі без шансів. Кому потрібен телефон без кнопок, до того ж за $ 500 з прив’язкою до оператора?

Це сказав Стів Балмер, людина яка довгий час керував компанією Microsoft. Девелоперс, Девелоперс, Девелоперс …

Ще одна новинка на ринку телефонів. На ринку, який зайнятий гравцями з величезним асортиментом, споживачеві є з чого вибрати. Не зовсім зрозуміло, кому це потрібно.

Це сказав Джим Белсіллі, глава компанії Blackberry. Якщо ви не в курсі, Blackberry – це компанія, яка робила смартфони для корпоративного сегмента і бізнесменів. Компанія, для якої смартфони зараз робить китайська TCL. І то точно не зрозуміло, навіщо і для чого …

Розвиток мобільних телефонів схожий на розвиток ПК. Навіть з Mac Apple привернули до себе увагу, але так і залишилися позаду ринку. Те ж саме їх чекає і на ринку телефонів.

Це сказав Ансіп Ваньекі, глава зі стратегічного планування компанії Nokia. Всі ми знаємо, що сталося з Nokia …

Ми витратили багато років, щоб зрозуміти, як створити пристойний телефон. Хлопці подібні Apple, які створюють комп’ютери, поняття не мають як це робиться, вони навіть не подбали про те, щоб це зрозуміти. Вони не просто не пішли вперед, вони навіть з місця не зрушили.

Сказав Ед Куліган, керівник компанії Palm. В одному він мав рацію напевно, його Dell і HP так і не зрозуміли, як робити хороші смартфони.

Немає ніякої ймовірності, що у Apple щось вийде на ринку телефонів.

Це написав Джон Дворак у своїй колонці під назвою «Apple повинна” забити “на iPhone».

Apple дуже ризикує прогоріти з iPhone і зіпсувати собі репутацію як компанія “яка не робить поганих продуктів”.

Слова знаменитих TechCrunch.

Ну як вам? Посміхнулися? Крутизна ситуації не в тому, що знамениті і досвідчені люди так помилялися. Крутизна в тому, що Apple створила продукт, який йшов проти течії і по суті проти ринку.

Таких продуктів більше не було і, схоже, на горизонті так і не передбачається «бурі», як би нинішня Apple не старалася.

За інформацією wylsa.com

Категорії: Статті

Теги: ,