SpaceX запустить важку ракету-носій Falcon Heavy і відправить авто Tesla на Марс

Сьогодні ми станемо свідками історичної події – запуск важкої ракети-носія Falcon Heavy, яка відправить вантаж до Марсу. Стартове вікно для запуску відкривається 6 лютого о 20:30 за київським часом.

Тяга ракети Falcon Heavy дорівнює 18 літаками Boeing 747. Після введення в експлуатацію ракета стане найпотужнішою сучасною ракетою-носієм і зможе доставляти на орбіту 64 тонни вантажу.

Пряму трансляцію можна буде подивитись тут:

SpaceX постарається посадити всі три прискорювача ракети Falcon Heavy – два бічних прискорювача на наземні майданчики космодрому Кеннеді у районі мису Канаверал, а центральний прискорювач повинен сісти на морській платформі Of Course I Still Love You ( “Звичайно, я все ще люблю тебе”) в Атлантичному океані. Відразу після цього почнеться етап виведення корисного навантаження – обтічник за допомогою пневматики розпадеться на дві половини і Tesla Roadster відправиться в подорож до Марса. Електрокар разом з “водієм” (манекеном в скафандрі SpaceX) повинен буде пролетіти 400 млн кілометрів по гіперболічній траєкторії зі швидкістю 11 км/с.

SpaceX виклала на YouTube відео, що показує майбутню подорож ракети:

 

Категорії: Події

Теги: ,,