Стали відомі дати iForum 2017

В Києві в дев’ятий раз відбудеться iForum – найбільша офлайн-конференція в Україні.

Цього року найбільший український IT-форум iForum пройде 25 травня в Міжнародному виставковому центрі. У цьому році на форумі, крім традиційних потоків про бізнес, з’являться і нові тематичні секції, присвячені інноваціям, кіберспорту і відеоблогам.

Формат iForum передбачає не тільки конференцію зі звичними доповідями, а й виставкову зону, різноманітні активності, незмінне живе спілкування учасників і традиційно смачну каву.

Цього року конференція включатиме 5 основних потоків з величезними залами і додатковий потік, який об’єднає всі супутні заходи, що проходять в невеликих конференц-залах одночасно з основними. Крім того, у виставковій зоні, яку цьогоріч буде значно розширеною, будуть представлені стенди різноманітних компаній IT-галузі.

Програма iForum 2017:

  • Інтернет-Бізнес \ Стартапи
  • Реклама і Просування
  • Інтернет-Технології
  • Освітні Технології Майбутнього \ Інновації
  • Відеоблоги \ Кіберспорт
  • CRM & Лояльність

На форумі буде діяти і англомовна секція, де інвестори з Європи і США розкажуть про свій досвід побудови бізнесу на чужих ринках.

Уже кілька років поспіль на форумі організовують виставку «Місто майбутнього», де свої рішення будуть показувати компанії зі сфер робототехніки, VR і AR, інтернету речей, відновлюваної енергії та інше.

Загальний вигляд головного холу. Конференція iForum 2016, Київ, Міжнародний виставковий центр
Загальний вигляд головного холу. Конференція iForum 2016, Київ, Міжнародний виставковий центр

 

Ось Відеорепортаж з 2016 року:

Український форум інтернет-діячів є громадським рухом, створеним групою ентузіастів. Він присвячений проблемам розвитку Інтернету й охоплює весь спектр пов’язаних з ним питань. Спочатку ідея iForum була в тому, щоб зібрати всіх інтернетчиків країни в одному місці на чашечку смачної кави. Тоді, в 2009 році, ця ідея виявилася настільки актуальною, що на зустріч прийшло більше 1000 чоловік. А в 2011 кількість учасників – 3743 осіб – виявилася рекордною для профільних офлайн-заходів Уанету, в результаті чого iForum був визнаний Національним реєстром рекордів найбільшою конференцією в Україні. У 2016 році кількість учасників iForum знову перевищила цю цифру – на захід зібралося 7016 чоловік.

Категорії: Події