Зимові ігри по Hearthstone 2017 пройдуть на Багамських островах

Зимові ігри по Hearthstone 2017 пройдуть на Багамських островах, а загальний призовий фонд складе 250 000 $

Що може бути краще, в перерві між захоплюючими поєдинками Hearthstone, ніж вийти на прекрасний пляж, поніжитися на сонці, поводити ногами в прозорій воді? ..
Ось і ми думаємо, що нічого. Тому ми вирішили провести матчі зимового сезону чемпіонату світу 2017 на Багамських островах. Це відкритий для відвідувачів захід, так що якщо раптом у вас запланована відпустка в цих краях – ласкаво просимо! – повідомили організатори.

1

Місце проведення ігор

Зимові ігри чемпіонату світу пройдуть в готельному комплексі Melia Nassau.

Facade

Час проведення
Зимові ігри проводитимуться протягом чотирьох днів, з 23 по 26 березня 2017. Матчі групового етапу завершаться на другий день, потім ігри продовжаться в звичайному форматі з брекетами і ми зможемо дізнатися імена чотирьох претендентів на звання чемпіона.

Відбіркові ігри і формат
Право на участь в зимових іграх отримають по чотири кращих учасника ігор плей-офф з кожного регіону. Таким чином, в груповому етапі зустрінуться 16 гравців. Потім по два гравці з кожної групи пройдуть далі і візьмуть участь в матчах до першої поразки. Матчі проводитимуться у форматі завоювання з вибуванням після 4 поразок і можливістю заблокувати одну колоду. Повний перелік правил ви знайдете тут.

Призовий фонд
Загальний призовий фонд складе 250 000 $

Категорії: Події