Amazon Kindle Oasis: рідер з захистом від води і Bluetooth

Десять років виповнилося книгам Amazon, в честь цього з’явився «Кіндл» Oasis – нова книга з найкращим екраном. Тепер додали можливість прослуховування книг за допомогою Bluetooth – підключити можна буде будь-які навушники, додаток Audible встановлено. Друга важлива опція – захист від води, книга витримає навіть тривале занурення на невелику глибину. Тип дисплея – E Ink Carta, тобто, дуже хороший екран, що нагадує звичайний папір.

Підсвічування стало трохи яскравіше, встановлено 12 LED – у минулій версії було менше. Для зарядки використовується старий роз’єм microUSB. Похвалити можна за якісний захист дисплея, в Amazon кажуть, що це щось на зразок Gorilla Glass – спокійно можна використовувати книгу без обкладинки і ховати в кишеню.
кіндл

Підтримуються формати TXT, PDF, MOBI і PRC. Для зв’язку з магазином і світом є Wi-Fi і 4G, пам’яті може бути встановлено 8 або 32 Гб, ціна за молодшу версію $249. Дизайн гарний, семидюймовий дисплей трохи зміщений, для кращого хвату, задня частина з алюмінію.
кіндл 2
Підтримується швидка зарядка: дві години – в залежності від сценарію використання, книга може працювати від двох тижнів до місяця в автономному режимі. Ідеальна штука для пляжного сезону 2018-го року.

Категорії: Гаджети