Apple готує новинку – топову колонку з підтримкою Siri

Від голосових помічників нікуди не дітися – їм пророкують велике світле майбутнє. Люди поступово звикають до послуг розумних асистентів, переважно користуючись смартфонами. А де ще можна отримати пораду від віртуального помічника?

Планшети, ноутбуки, колонки. На колонки роблять особливу ставку, можливо, що влітку на черговій конференції WWDC Apple анонсує новий пристрій – розумну колонку з підтримкою Siri. Начинка буде досить потужною – «залізо» запозичать у iPhone 6s.

Це буде відповіддю на Amazon Echo з асистентом Alexa і Google Home з Google Assistant. Пристрій буде музичним – 7 динаміків і сабвуфер – поставив собі в кімнату або на кухню і слухай музику без проводів. Хороший привід розпрощатися зі старим музичним центром.

Подейкують, що дизайн колонки буде нагадувати нинішній Mac Pro, але це поки лише здогадки, почекаємо, що вийде насправді.

Джерело чуток – відомий аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо, він регулярно балує інтернет-спільноту витоками даних. На цей раз він упевнений в тому, що Apple готує аудіо пристрій, а він має стати ще одним жителем розумного будинку.

Судячи з зростаючому попиту на такі пристрої, Apple не може упустити нову нішу на ринку. У наступному році, судячи з прогнозів продажів, розумна колонка Amazon обжене по продажу iPad. Звичайно, це пристрої з різних категорій, але якщо покупцям цікаві колонки з голосовими асистентами, значить, потрібно випускати таку техніку.

Подивимося, що вийде насправді, а заодно і на творіння конкурентів. Той же стрімінговий музичний сервіс Spotify планує випустити якийсь новий аудіо пристрій.

Джерело: 9to5mac

Категорії: Гаджети

Теги: