Apple розробляє окуляри з доповненою реальністю

Кілька тижнів тому Тім Кук відповідав на питання журналістів. Коли його запитали, як він ставиться до віртуальної реальності і чи варто чекати від Apple кроків в цьому напрямку. Кук дав ясно зрозуміти, що VR – це не «Apple way», а ось доповнена реальність – наше майбутнє і в ньому є «сенс».

Схоже, не брехав журналістам Тім Кук. Видання Bloomberg, посилаючись на наближені до Apple джерела, повідомляє, що компанія тестує окуляри доповненої реальності, які будуть з’єднуватися з iPhone так само, як і Apple Watch.

Apple зробила замовлення у виробників подібної техніки і придбала кілька лінз для окулярів, які проектують зображення. Робота над пристроєм вже йде, якщо Apple доб’ється прогресу в цьому напрямку, то ми побачимо новий гаджет вже у 2018 році.

У 2013 році Apple придбала компанію PrimeSense, яка розробила технологію стеження в ігровій системі Kinect для Microsoft. Це не єдина компанія, що працює в напрямку доповненої реальності, поглинена Apple. Були ще Metaio Inc. в 2015-му і Flyby Media Inc в 2016-му роках.

Чому окуляри доповненої реальності можуть стати популярними? Адже ми з вами знаємо про сумний досвід Google Glass, схожі за функціями. У компанії Apple розвинене почуття часу і розуміння того, коли саме потрібно випускати продукт в маси.

Згадайте ринок планшетів. Перший масовий планшет зробили HTC, це був Flyer. Ринок не був готовий до такого продукту, ось він і не продавався. Пізніше Samsung зробила перший планшет з діагоналлю 7 дюймів. Теж не злетів. Минув час, Apple випускає свій планшет і починається ажіотаж.

Висновок очевидний, питання не тільки в площині продукту, але і в актуальності щодо часу. Ринок не був готовий до переносної електроніки на момент виходу Google Glass. А в 2018 році, коли ми звикнемо до смарт-годиників та інших «wareables», окуляри Apple можуть «злетіти».

Категорії: Гаджети

Теги: