Українці створили електробайк з найбільшим у світі запасом ходу

Українські розробники створили гібрид мотоцикла і гірського велосипеда під назвою Delfast Ebike. Його унікальність у тому, що він має найбільший серед електровелосипедів запас ходу у 380 кілометрів.

Керівник цього проекту Данило Тонкопій запевнив, що цей електробайк має більший запас ходу, ніж Tesla 60D. Виготовлена в США батарея для велосипеда розрахована на три тисячі циклів.

Незабаром український продукт буде представлений на виставці у Лас-Вегасі. Модель буде виставлена на Kickstarter, починаючи з 20 вересня. Початкова ціна для українського байку буде $2,989.

Розробники проекту обіцяють знижку у 60% від роздрібної ціни на елекробайк першим інвесторам. За деякими даними роздрібна вартість однієї з модифікацій електробайка повинна скласти $ 2989, тобто з урахуванням знижки перші інвестори зможуть отримати його за $1195.

За словами творців, модель DelFast eBike  є гібридом мотоцикла і гірського велосипеда має запас ходу у 380 кілометрів. Забезпечують його створені в США «розумні» батареї з ресурсом близько 3000 циклів, які можуть заряджатися не тільки від розетки, а й в процесі руху за рахунок рекуперації на спусках і «педального асистування».

Повідомляється, що DelFast eBike буде продаватися в трьох модифікаціях: Lite – найдоступніший варіант, Prime – зі збільшеним запасом ходу, Top – зі збільшеною максимальною швидкістю. Комфортна швидкість пересування електробайка становитиме 45 км / год, максимальна – 55 км / год, або 80 км / год для варіанту Top.

DelFast eBike укомплектували фарами, передніми і задніми поворотниками, а також автоматичним стоп-сигналом. До того ж електроскутер отримав GPS-трекер, іммобілайзер, сигналізацію, кнопку старт / стоп, а також мобільний додаток, за допомогою якого можна віддалено відстежувати свій байк. Модель навіть оснастили двома USB-портами, від яких можна підзарядити свій смартфон та живити портативну акустику.

Iнтернет магазинів велосипедів Німеччини.

Категорії: Гаджети

Теги: ,