Дрон Umbrella – потримає за вас парасольку

Компанія Drones Direct модифікувала серійний дрон DJI Phantom 4. До звичайного квадрокоптера дизайнери прикрутили парасольку, тому тепер дрон може летіти над головою власника, оберігаючи його зачіску і одяг від дощу. Тим, хто живе в місцях, де зазвичай дощить та погана погода, такий дрон цілком може стати в нагоді.

Для того щоб позбавити себе від необхідності тримати в одній руці парасольку, зосередившись на більш важливі речі, власнику потрібно лише підключити дрон до смартфону, після чого той, використовуючи GPS, буде всюди слідувати за власником, ширяючи у нього над головою. Дизайнери пояснюють, що тепер навіть в погану погоду можна вигулювати собаку, говорити по телефону, пити каву і навіть кататися на велосипеді – парасольку за вас потримає дрон Umbrella.

Він не боїться вітру, вміє облітати будинки, дерева і стовпи, знімає все на камеру в 4K, а ще може протриматися на одному заряді до тридцяти хвилин. Так, довго гуляти з таким дроном парасолькою не вийде. Ну, або якщо батареї сядуть, можна просто нести дрон над головою – важить він трохи більше кілограма.

Ціна звичайного PJD Phantom 4 коливається в районі 34 тисяч гривень за курсом на момент написання новини, модифікований варіант Umbrella обійдеться покупцям дорожче – за нього доведеться викласти близько 44 тисяч гривень.

Категорії: Гаджети

Теги: