Гармата «анти-дрон» ліквідує ціль на відстані 1,6 км

Дрони і квадрокоптери все бильше набирають популярність. Швидкість поширення таких пристроїв дивує: від домашньої іграшки до інструменту на полі бойових дій.

Якщо хтось вирішить використовувати дрон в своїх цілях, до того ж ці цілі будуть спрямовані проти вас, то повинен бути засіб захисту (чи нападу). Інструменти, що дозволяють деактивувати або «збити» дрон під час польоту, вже існують. Слабке місце цих пристроїв – коротка дистанція роботи, щоб збити дрон, потрібно наблизитися до нього. Але цю проблему вирішила компанія DroneShield, створивши величезну гармату DroneGun.

Ця «махіна» здатна вивести з ладу дрона на відстані 1,6 кілометра. DroneGun – дбайлива зброя проти дронів, фактично він не псує пристрою, а просто деактивує роботу GPS, ГЛОНАСС та інші сигнали. Крім того, DroneGun змусить дрон повернутися до свого господаря, якщо така функція пристрою передбачена, або просто плавно приземлить його на землю. Звичайно, з збереженням пристрою може статися що завгодно, все залежить від того, за яких умов ви потрапите в дрона сигналом.

DroneGun Важить 5,9 кілограма, це великий пристрій, але з ним впорається одна людина. У цій гарматі є нецільове використання: допомога в поверненні неконтрольованого дрона. Наприклад часто трапляється так, що дрон виходить з-під контролю і відлітає в далечінь, сигнал пульта управління банально не дістає. Якщо у вашому розпорядженні дрон з екіпіровкою на десятки тисяч доларів, то було б непогано мати і таку гармату – в разі чого, завжди можна вистрілити і повернути його назад.
Інформація: engadget

Категорії: Гаджети

Теги: