GoPro відкликають свої дрони Karma

Відкликання продукції і масовий брак пристроїв схоже “тренд” сезону. У GoPro погана карма. Починаючи з 23-го жовтня GoPro Продали 2500 дронів Карма, але сьогодні їх відкликають.

Дрон несподівано вимикається під час польоту. Уявіть собі, купили ви нову іграшку за $ 800, підняли в небо і … вона розбилася. Негарно якось виходить.

GoPro не пропонує користувачам відразу ж обміняти старі пристрої на нові. Всім, хто купив GoPro Карма, доведеться чекати нову партію пристроїв. А ось коли вона з’явиться, в компанії не можуть відповісти.

У справу, як завжди, по вступила комісія безпеки товарів, а СЕО компанії, Нік Вудман вибачається перед покупцями і обіцяє вирішити проблему.

Схоже, ми вступаємо в епоху масових відкликань товарів, компанії поспішають з усіх сил, щоб випустити новий продукт на ринок, не потурбувавшись при цьому про його надійність.

Також в мережі з’явилися чутки про несправності в iPhone 7 і iPhone 7 плюс, у людей ламаються фізичні клавіші регулювання гучності і включення смартфона.

Це нагадує ринок автомобілів, коли старий-добрий Мерседес двадцятирічної давності – перевірене роками рішення і його немає сенсу міняти.

Поспішати з покупкою нових гаджетів вже не варто, в шаленому темпі ринку, навіть великі компанії не в змозі забезпечити належного рівня якості своїх продуктів.

Категорії: Гаджети