Тепла новинка: обігрівач для клавіатури Heatbuff

До приказки «тримай ноги в теплі, а голову – в холоді», тепер можна додати і сучасне формулювання «тримай руки в теплі», тому, що почався збір коштів на обігрівач для клавіатури під назвою Heatbuff. Його розробили студенти з Данії, країни з прохолодним кліматом.

Проект презентували на кікстартері, концепція не сильно хитромудра. Поруч з клавіатурою розміщується ІЧ-обігрівач, ось вам і «добре тепло» в студену зимову пору. Між іншим, існують і «звичайні» клавіатури і навіть миші з підігрівом, з відносним успіхом вони продаються вже близько 10 років.

heatbuff

Чим ця штука краще звичайного обігрівача для обігріву приміщення, сказати важко, тому що за ті ж $ 70, що просять за пристрій, можна купити повноцінний побутовий прилад і обігріти всю кімнату. А не тільки руки на клавіатурі і миші.

 

heatbuff-4

За задумом винахідників це творіння допоможе геймерам, хлопці люблять ігри, їм не подобається, що мерзнуть руки, пальці стають «дерев’яними», знижується чутливість. няних светрах і рубаються в ігри, друкують документи та мерзнуть від холоду.

Джерело: Digitaltrends

Категорії: Гаджети

Теги: ,