HomePod – розумна колонка Apple з підтримкою Siri

Компанія Apple представила розумну колонку HomePod. Вона оснащена 7 динаміками, які забезпечують гучне і об’ємне звучання. При бажанні можна використовувати дві колонки, тоді вони будуть синхронізувати звук один з одним.

HomePod працює з Apple Music, де є 2 мільйони музикантів, 40 мільйонів пісень і десятки тисяч плейлистів. Крім того, колонка підтримує Siri: користувач може попросити асистента включити музику, озвучити котирування акцій, прогноз погоди і т.д. Її також можна використовувати для управління системою розумного будинку, в тому числі віддалено – зі смартфона.

HomePod1

Особливості HomePod:

  • Спрямований вгору сабвуфер в поєднанні зі спеціально створеним процесором A8 дозволяють управляти звучанням басів за допомогою програмного моделювання в режимі реального часу. Завдяки цьому динамік забезпечує максимально глибоке і чисте звучання басів з мінімальними спотвореннями.
  • Спеціальний блок з семи спрямованих динаміків, кожен з яких має власний підсилювач, забезпечує стабільне і збалансоване звучання, а також точний контроль напрямку звуку на основі безлічі просторових параметрів.
  • Розроблений в Apple процесор A8 являє собою обчислювальну систему, яка лежить в основі передових аудіотехнологій.
  • Система автоматичної орієнтації дозволяє HomePod швидко визначити, в якій частині кімнати він знаходиться – в кутку, на столі, на книжковій полиці, – і за пару секунд оптимізувати звучання з урахуванням місця розташування.
  • Шість мікрофонів з передовою технологією придушення відображених сигналів дають Siri можливість розуміти команди незалежно від того, де перебуває користувач – близько пристрою або в іншому кінці кімнати, – навіть якщо грає гучна музика.
  • Xвилеподібний сигнал Siri, який відображається вгорі, повідомляє про те, чи включена функція Siri. Вбудовані сенсорні елементи управління забезпечують зручну навігацію.
  • Автоматичне розпізнавання і балансування двох динаміків з використанням прямого і відбитого звуку дозволяє добитися чудової якості бездротового аудіо і ще більш реалістичного звучання.
  • Проста настройка: потрібно просто піднести iPhone до HomePod і через кілька секунд динамік буде готовий відтворити музику.

Apple буде продавати HomePod в США за 349 доларів. Продажі почнуться в грудні 2017. Спочатку цей гаджет буде доступний тільки в США, Великобританії та Австралії.

Категорії: Гаджети

Теги: