Apple представила новий телефон iPhone X з функцією Face ID

Компанія Apple представила новий телефон iPhone X де дисплей займатиме практично всю поверхню телефону. Скло, з якого він виготовлений, називається Super Retina.

Як правильно вимовляється iPhone X?

Давайте відразу розберемося, як правильно вимовляти назву нового смартфона Apple. iPhone X – це як? Айфон Ікс, Айфон Десять, Айфон Екс?

X – багатозначна літера. X-files, розігнані процесори eXtreme Edition – що тільки не придумаєш. Але у випадку з новим ювілейним iPhone під назвою не ховається слово, це всього лише цифра. Відзначаємо ювілей з розмахом!

Все-таки, правильний варіант такий, що потрібно використовувати римську систему нумерації. Не вірите? Ось вам рекламний ролик Apple в якості доказу.

У новому iPhone функцію Touch ID замінить Face ID. Тепер iPhone зможе розпізнавати обличчя власника навіть у темряві, окулярах, навіть коли воно забрудниться.

Ця функція, за даними Apple, покликана посилити безпеку гаджетів. Адже, шанс, що ваш телефон розблокує хтось інший — лише один на мільйон. iPhone X триматиме заряд батареї на 2 години довше, ніж iPhone 7.

iPhone X можна буде відправляти 3D-emoji, які повторюватимуть ваші емоції.

Працюватиме він буде на операційній системі A11 Bionic. Також iPhone X не матиме кнопки Ноme.

Ціна нового iPhone X складе $ 999. У продаж він надійде з 3 листопада.

Категорії: Гаджети

Теги: ,,