Український кулон SenStone для перекладу голосових заміток в текст

Українська команда представила перший вітчизняний технологічний стартап в сфері моди. Це – модний кулон SenStone, який можна використовувати для перетворення голосових заміток в текст.

Кулон запустився на Kickstarter, мета – зібрати $50 000.

SenStone діаметром 2,9 мм і вагою 26 г робить замітки в один клік, на ходу переводить в текст і сортує по паттернам і темам (наприклад, щоденник, блог туриста, записки з конференцій і т.п.), які створює користувач. Він вміє розпізнавати 7 мов, тримає заряд до 3 днів. Працює з ядром Nuance.

senstone

За словами Назара Федорчука, автора ідеї SenStone, кулон буде виготовлятись швидше за все в Азії.

«Ми ведемо переговори з заводами в цій частині світу, в основному з економічних причин. Основна розробка продукту проводиться в Україні », – розповів він.

На сьогодні стартап вже завершив роботу над прототипом, розіслав 12 зразків гаджетів на огляди журналістам з США і Британії. «Пристрій готовий до виробництва, збір коштів проводимо для виготовлення першої партії», – розповідає Назар.

senstone2 senstone3

Перші поставки заплановані вже на липень 2017 року. Роздрібна ціна базової комплектації пристрою складе $145. Бекери на Kickstarter традиційно отримають знижки (ті, хто підтримає проект сумою в $120 або більше).

Для запису найкраще тримати кулон в безпосередній близькості від рота (близько 20 см), тому краще не носити його на руці. До пристрою додається і додаток, який дозволить читати записи, прослуховувати їх, систематизувати за тегами і т.д.

Категорії: Гаджети

Теги: