Гаджет для дистанційних поцілунків – Kissenger

Інженери з Лондонського державного університету вирішили подарувати людям можливість цілувати один одного на відстані, використовуючи смартфон і розроблений ними пристрій, що одержав назву Kissenger (поєднання слів Kiss і Messenger).

Працює гаджет досить просто. Ви підключаєте його до свого смартфону, цілуєте спеціальну сенсорну поверхню, яка з високою точністю розпізнає патерн тиску ваших губ і через iнтернет передає його другому такому ж пристрою, який тримає в руках ваша близька людина. Він прикладає свої губи до поверхні на пристрої і відчуває ваш поцілунок, відтворений декількома лінійними актуаторами з таким же тиском, яке було створено вашими губами в момент відправки поцілунку.

prototype1

Якщо вірити розробникам, відчуття від поцілунку дійсно виходить передати досить точно, хіба що ви не відчуваєте тепла губ коханої людини, ну і «французький поцілунок» передати на відстані у вас теж навряд чи вийде.

Разом з гаджетом буде поширюватися офіційний мобільний додаток, що дозволяє користувачам користуватися всіма перевагами «поцілункового месенджера». Вартість пристрою поки не оголошується.

Категорії: Гаджети