Google і Levi’s випускають «розумну» джинсову куртку

Сьогодні активно розвивається інтернет речей, багато побутових приладів стають «розумнішими», а ми не проти носити розумні годинник і фітнес-трекери. Але всього цього недостатньо. У кожну річ потрібно додати Bluetooth. Саме з цієї причини Google і Levi’s випускають «розумну» куртку.

Джинсова куртка від Levi’s подарує своїм власникам ідеї, які зародилися в проекті Google Project Jacquard. Компанія розповіла про цей проект в рамках минулорічної конференції Google I/O. Основне завдання команди проекту – позбавити нас від необхідності дивитися на смартфон за допомогою простих речей, таких як наш одяг. Але повернемося до продукту.

Куртка буде називатися Levi’s Commuter Tucker Jacket. Вона використовує Bluetooth для зв’язку зі смартфоном. Ви зможете тапнути або свайпати по манжеті куртки для управління функціями свого смартфона. Ви зможете відповідати на дзвінки і управляти відтворенням музики. Налаштовувати жести можна буде за допомогою спеціального додатку.

Тепер найцікавіше. Вам доведеться заряджати цю куртку. Вбудованого акумулятора вистачить лише на два дні носіння. Зрозуміло, ви можете носити куртку з розрядженим акумулятором, але в такому випадку вона не буде відрізнятися від звичайної куртки.

Коштувати куртка буде 350 доларів як для чоловіків, так і для жінок.

Категорії: Гаджети

Теги: