Електробайк Moar з легкістю потягне автомобіль

Міцна рама, товста гума, 26-дюймові колеса – все це новий проект електро-велосипеда Moar Bikes на майданчику Indiegogo, з початкових $30 000 зібрали понад $130 000, сума продовжує зростати. Раз люди вкладаються в цю ідею, значить, творіння сподобалося.

Велосипед буває в різних версіях, три модифікації відрізняються за ціною та характеристиками, чим далі хочеться проїхати, щоб не обертати педалі, тим потужніше потрібна батарея. Найпростіша модель коштує $999 і проїжджає до 80 км, середня $1199 проїжджає на одній зарядці до 105 км, а топова за $1999 до 137 км, більш докладний опис на зображенні нижче.

bike

Чим цей велосипед краще своїх аналогів? Команда розробників спробувала об’єднати всі готові рішення в одне, створивши електробайк для поїздок по місту і за його межами, зробивши ставку на комфорт і зручність для власника.

Його не стали робити з надто дорогих матеріалів, звичайному користувачеві це без різниці, тільки зайві витрати, але і сильно економити теж не стали, щоб не розвалився. Інженери уважно поставилися до дрібниць, наприклад, додали ізоляцію проводів, щоб не пошкодити електроніку під час поїздок по калюжах або під час дощу. Як бачите, велосипед можна скласти і покласти в багажник, він не надто громіздкий.

MOAR_Red_Folding

Купив і поїхав, ніяких доробок. Швидкість велосипеда штучно обмежена 32 км/год, але при бажанні можна обійти ліміт і збільшити її до 45 або 40 км/год в залежності від версії електробайка.

Категорії: Гаджети

Теги: