Кросівки Nike з автоматичною шнурівкою підуть в продаж у 2019 році

29 років тому вийшов фільм «Назад в майбутнє 2». У фільмі показали купу дивовижних технологій. Серед них був одяг який сам себе висушував і кросівки Nike з автоматичною шнурівкою.
Ці кросівки стали мрією кожного школяра, але ось тільки їх все ніяк не випускали. Пройшов той самий 2015 рік, куди вирушили Марті з Доком, а світ так і не побачив кросівки.

З невеликим запізненням, але обмежену серію Nike все-таки випустила. Перше покоління Nike HyperAdapt продавали в 2016 році. За автоматичну шнурівку довелося заплатити $720!

кросівки найк автошнурівка

У тому ж році випустили ще більш ексклюзивні кросівки Nike Mag. Вони були стилізовані під ті самі кросівки з фільму. Всі 89 пар продали на аукціоні. Виручені кошти пішли в Благодійний Фонд Майкла Джей Фокса з дослідження хвороби Паркінсона.

Air Mag 2015

Технологія, як і ціна на неї, не стоять на місці. Стало відомо, що в 2019 році Nike-таки випустить кросівки з автоматичною шнурівкою. І вони будуть коштувати близько $350. Про це стало відомо на звітному за квартал конференц-дзвінку з інвесторами. Там керівництво і розповіло про плани випуску таких кросівок. Але ніяких конкретних деталей, крім ціни і року випуску, нам поки невідомо.

Читати також: Розумні кросівки від Xiaomi

Категорії: Гаджети

Теги: ,