Компанія PAL-V приймає замовлення на літаючі автомобілі

Незабаром кожен охочий зможе придбати собі справжній літаючий автомобіль і добратися до місця призначення в обхід пробок. Автомобіль від PAL-V здатний пересуватися як традиційним способом – на колесах, так і по повітрю за допомогою розкладого гвинта.

Раніше на ultimategeeknews повідомлялось: Airbus випробує літаючі автомобілі вже у 2017


Американська компанія PAL-V одного разу пообіцяла, що стане першим в світі виробником серійних літаючих автомобілів і схоже, таки дотримає своєї обіцянки. Кілька років пішло у фахівців компанії на те, щоб ретельно протестувати конструкцію майбутнього авто і утрясти всілякі питання, пов’язані зі стандартами автомобільної і авіаційної безпеки США і країн Європи.

Тепер же, коли всі основні підготовчі етапи залишилися позаду, відкрите передзамовлення на модель автомобіля PAL-V Liberty. Цей автомобіль обійдеться бажаючим в 600 000 доларів. Але зовсім скоро на ринок надійде також модель Sport, яка коштуватиме 400 000 доларів.


Автомобіль обладнаний двигуном виробництва австрійської компанії Rotax потужністю 100 кінських сил, створений на основі подвійної силової трансмісії. Він здатний як переміщати авто по дорогах, так і піднімати його в повітря на манер вертольота.

У процесі трансформації з вертольота в звичайний автомобіль, який займає не більше 10 хвилин, гвинт ховається всередину корпусу, а лопасті складаються і розташовуються на даху. По дорогах PAL-V Liberty здатна розвивати швидкість до 160 км/год, а розгін до 100 км/год займає приблизно 9 секунд. В повітрі ж транспортний засіб здатний розганятися до 180 км/год при максимальній висоті підйому в 3500 метрів. Палива в режимі польоту повинно вистачити приблизно на 500 кілометрів.

Категорії: Гаджети

Теги: