Apple почала продавати відновлені Apple Watch

Єдиним способом заощадити на покупці Apple Watch донедавна залишався вторинний ринок. Тепер необхідність шукати чесних продавців відпала, тому що Apple почала продавати Apple Watch з позначкою «як новий» самостійно.

Спочатку відновлені годинники будуть доступні виключно на території Сполучених Штатів. Для того, щоб придбати CPO-версію Apple Watch Series 1 і Series 2, слід відвідати спеціальний розділ сайту компанії, який за станом на грудень 2016 року як і раніше доступний тільки заокеанським споживачам.

Вартість офіційно відремонтованих гаджетів починається від 229 доларів США за спортивну модифікацію Series 1 в корпусі 38 мм. Збільшена версія Apple Watch обійдеться на 20 доларів дорожче, тоді як роздобути модель зі сталі дешевше 500 доларів не вийде. Всі годинники, незалежно від ціни, комплектуються силіконовим ремінцем.

У функціональному плані Apple Watch з позначкою «як новий» нічим не відрізняються від нових. Всі годинники, що підлягають відновленню, проходять повторну процедуру перевірки якості, після чого отримують новий корпус, унікальний ідентифікаційний номер і обмежену річну гарантію. Остання починає діяти тільки з моменту активації пристрою.

Категорії: Гаджети

Теги: