Представили окуляри які зчитують настрій

Італійська компанія Safilo планує до випуску окуляри, здатні зчитувати настрій носія. До випуску готується версія з простим і з затемненим склом, повідомляє видавництво The Daily Mail, Повноцінна презентація нового девайса запланована на січень 2017 року під час виставки Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі.

Зовні нові «розумні» окуляри виглядають як звичайні окуляри. Без спеціальних камер і дисплеїв, зате в дужках і оправі заховано 5 датчиків, які здатні реєструвати сигнали хвиль головного мозку людини. Отримані дані відправляються на додаток в смартфоні, де відбувається їх аналіз і на підставі отриманих даних визначається настрій, а також фактори, які впливають на його зміну.

Заявлений вага аксесуара становить всього 36 грамів, а заряду акумуляторів вистачає на тиждень безперервної роботи пристрою. Підключаються окуляри до смартфону за допомогою Bluetooth.

Відповідно до одного з численний патентів, подібний девайс розробляє і компанія Apple, правда, якщо вірити цим даним, гаджет від яблучної компанії буде забезпечений спеціальними дисплеями замість звичайних лінз, на яких будуть проектуватися зображення, тексти, (в тому числі і контекстна реклама) та інша інформація.

Міфічний гаджет від Apple згаданий не просто так: справа в тому, що Safilo планує впровадити подібні функції в другу версію своїх очок (за умови популярності першої). І якщо їм це вдасться, то чим будуть дивувати в Apple, якщо все-таки зважаться випустити подібний гаджет, рішуче не ясно.

Категорії: Гаджети