Samsung розробляє 100% безрамковий смартфон

Samsung обіцяє чимало цікавих новинок – від гнучкого смартфона (за чутками, під назвою Galaxy X) до революційного акумулятора. Проте, це ще не все – у всякому разі так стверджує голландський сайт LetsGoDigital, який виявив патент першого по-справжньому безрамкового пристрою.

В даному контексті слово «безрамковий» використовується не просто для краси: новий пристрій обіцяє бути абсолютно позбавленим будь-яких рамок. Тобто це 100% екран.

Патент (WO / 2017/204483), показує, як екран пристрою буде загинатися по сторонам. Технологія серйозно змінить те, як буде виглядати сучасний смартфон: наприклад, всі фізичні кнопки можуть зникнути.

galaxy-smartphone-770x473

Поки що це тільки чутки, які залишаються непідтвердженими. Залишається і багато питань. Наприклад, куди подінеться фронтальна камера, і чи зможе Samsung помістити сенсор відбитків пальців під дисплей.

Поки що рано говорити про швидкий вихід подібного пристрою. Нагадаємо, що останнім часом новин про інновації Samsung стало дуже багато. Тільки вчора компанія оголосила про створення нового акумулятора на основі графену, який дозволить повністю заряджати пристрої в рекордні терміни. Нова батарея, яка зможе повністю заряджатися всього за 12 хвилин, замінить звичний нам літій-полімерний акумулятор. Нове покоління батарей на 45% більше ємне, але заряджається дуже швидко.

Категорії: Гаджети

Теги: ,