SEGWAY представила гіроскутер з одним колесом – ONE S1

У США гіроскутери можна зустріти практично де завгодно: ними користуються поштові працівники, кінооператори, гравці в гольф і навіть поліцейські. Компанія Segway стала одним з першопрохідців цього ринку, в 2001 році випустив у продаж однойменний гіроскутер, що чимось нагадує колісницю.

Але через високу ціну популярність пристрою поступово зійшла нанівець, тому інженери компанії представили абсолютно новий, компактний гіроскутер Segway One S1, який коштує помітно дешевше попередників.

Унікальність Segway One S1 полягає в тому, що гіроскутер виконаний у формі моноцикла. Іншими словами, він забезпечений всього одним колесом, по обидва боки якого вмонтовані відкидаються педалі. Сам виробник спеціально акцентує увагу публіки на те, що «цей пристрій не для всіх».
segway-one-s1-1
Дійсно, щоб навчитися їздити на цьому транспортному засобі, вам знадобиться деякий час і певна вправність, зате уявіть, як здивуються люди навколо, коли побачать вас на такому пристрої.

Segway One S1 розвиває максимальну швидкість близько 20 кілометрів на годину, а регулюється верхня межа швидкості за допомогою мобільного додатку Ninebot App, яке працює по Bluetooth. Вага гіроскутера становить 11,3 кілограма, що дозволяє переносити його за ручку, як невеликий кейс. Максимальна вага людини, яка може користуватися One S1, не повинна перевищувати 100 кілограмів.

segway-one-s1-8

Живиться пристрій від двох батарей, заряду яких в середньому вистачає на те, щоб подолати 24 кілометри без підзарядок.
Гіроскутер був ретельно протестований і на сьогоднішній день відповідає всім вимогам безпеки, що пред’являються до мобільних електричних транспортних засобів у США. Попередньо замовити One S1 можна вже сьогодні в онлайн-магазині Amazon за спеціальною ціною в 599 доларів. Після того як почнуться продажі, вартість виросте до 749 доларів.

Категорії: Гаджети