Tesla може почати виробництво бюджетного електромобіля Model 3 вже у лютому 2017

Про плани почати виробляти «бюджетний» автомобіль Model 3 компанія Tesla оголосила ще навесні минулого року. Тоді ж представники компанії заявляли, що Model 3 збираються почати виробляти вже на самому початку 2017 року.

Незважаючи на скептичний настрій ряду інвесторів і аналітиків, Model 3 дійсно почнуть збирати ще до кінця лютого. Про це повідомляє сайт Inhabitat з посиланням на представників компанії.

Мова про серійне виробництво поки не йде, спочатку компанія планує зробити кілька машин для виставок і тест-драйву. Це допоможе оцінити надійність конструкції і продемонструвати нову модель в справі. А вже потім Tesla поставить модель на конвеєр, щоб задовольнити запити всіх клієнтів, які раніше оформили попереднє замовлення на новенькі Model 3. Зарезервувати для себе авто можна за $1000 на сайті тесла.

Конвеєр, як очікується, запустять вже в 20-х числах лютого на заводі Tesla в Каліфорнії. Скільки саме автомобілів першої демонстраційної партії планують зробити навесні, поки не повідомляється. Прес-служба Tesla повідомила, що в продаж Model 3 надійде вже влітку цього року, а до початку 2018 року компанія планує істотно наростити виробництво.

Ось відео з презентації від Ілона Маска:

Читати також: Компанія Tesla Motors оголосила про зміну назви

Категорії: Гаджети

Теги: ,