Список найпопулярніших смартфонів в світі

Дослідники компанії Strategy Analytics опублікували новий звіт, перерахувавши п’ятірку найпопулярніших смартфонів в світі. ultimategeeknews.com ознайомився з її матеріалами і готовий поділитися ними зі своїми читачами.

Найбільш затребуваним смартфоном, згідно інформації аналітиків Strategy Analytics, станом на травень 2017 року є iPhone 7. Незважаючи на поступове слабшання позицій компанії, пристрій від Apple утримує 6% світового ринку смартфонів.

На другому місці в списку експертів розташувався iPhone 7 Plus. На момент виходу публікації його частка становить 5% загальносвітових продажів і за даними дослідників ринку, відчуває постійне зростання. Здається, подвійна камера, 3 ГБ оперативної пам’яті і водонепроникність зробили свою справу.

Третє місце аналітики відвели Oppo R9s. Єдиний в цьому переліку по-справжньому китайський смартфон, який за межі своєї батьківщини виїжджає далеко не самим нелегальним чином, завоював трипроцентну частку ринку в основному завдяки вітчизняним споживачам.

Четверте і п’яте місця відповідно посіли практично близнюки брати смартфони від Samsung – Galaxy J3 і J5. На відміну від конкурентів, зазначених у переліку, пристрої лінійки J відрізняються не передовим «залізом», а цілком демократичною ціною. Обскакати їх по популярності не вдалося навіть “вибуховому” Galaxy Note 7.

За матеріалами gizmochina

Категорії: Гаджети

Теги: ,,,