Представили найменший електрокар для міста – UNITI

Шведська компанія Uniti Sweden представила компактний електромобіль, який ідеально підійде для міських умов, до того ж здатний працювати без підзарядки досить довго.

Фінансування для реалізації проекту здійснювалося за допомогою краудфандінгового сервісу FundedByMe, і суму на реалізацію проекту зібрали достатньо швидко.

Uniti це двомісний електрокар, здатний на одному заряді проїхати дистанцію в 150 кілометрів. Потужність двигуна становить 15 кіловат, а час зарядки повністю розрядженою батареї не перевищує 30-40 хвилин. Вага автомобіля 400 кілограм.

Викликає зацікавлення і внутрішнє оздоблення машини: у Uniti немає передньої панелі в звичному розумінні цього слова. Замість неї встановлений Head-Up-дисплей, який відображає всю необхідну інформацію. Крім того, в майбутньому авто може бути оснащено і системою безпілотного керування.

В даний момент команда проекту вже зібрала суму в 1,3 мільйона доларів, чого цілком достатньо для реалізації всіх інженерних і технічних задумів. Як запевняють розробники, перші зразки Uniti з’являться вже в 2017 році, а до 2018-19 років планується почати поставки автомобілів першим покупцям. Пріоритетним регіоном, який отримає перші партії малогабаритних електрокарів, обрані країни Західної Європи.

Категорії: Гаджети