Голографічна дівчину бота з Японії для дому

Рекламний ролик, опублікований на YouTube демонструє, як голограма взаємодіє з власником: будить, бажає доброго ранку, попереджає, що буде дощ і рекомендує захопити з собою парасольку.

Квапить господаря, щоб той не запізнився на роботу, і мило підбадьорює текстовими повідомленнями перед початком робочого дня. Вдень розумна голограма продовжує спілкуватися з головним героєм ролика, чекає, коли він повернеться додому. Після того як він повідомляє дівчині з банки про те, що скоро буде, бот готується до приходу господаря і запалює світло в квартирі. Реагує вона не тільки на текстові, а й на голосові повідомлення.
home-robot
Віртуальна подружка з реклами носить різні наряди, відповідно до часу доби. Вдень ми бачимо на ній плаття, ввечері ж вона переодягається в піжаму, в якому перед сном дивиться з хлопцем телевізор і п’є чай з віртуальної кружки.

Голограма досить велика, красива і дуже дорога. Вже зараз на сайті виробника можна оформити попереднє замовлення. Голографічна панянка обійдеться покупцеві в 298 000 єн, що за курсом на момент написання цієї новини становить близько 64 000 грн.

Категорії: Гаджети

Теги: