Новий трейлер гри: Horizon Zero Dawn

Компанія Sony опублікувала кінематографічний трейлер рольового бойовика Horizon Zero Dawn, що розкриває деякі подробиці сюжету майбутньої гри.

Звичайно, всіх подробиць нам не розкрили, але тепер хоча б зрозуміла мотивація головної героїні, мисливці на ім’я Елой. Судячи по ролику, на плем’я дівчини було скоєно напад: люди в масках винищили її одноплемінників і тепер готують щось ще більш страшне, що загрожує всім жителям здичавілого постапокаліптичного світу.

Також в трейлері можна побачити головного антагоніста, кілька локацій і персонажів.

Гра знаходиться в розробці з 2013 року, її вихід був намічений на кінець 2016 року, але потім реліз перенесли на 1 березня 2017 року в Європі. Нагадаємо, що проект створюється студією Guerrilla Games ексклюзивно для консолі PlayStation 4. Користувачі PS4 Pro отримають візуальні поліпшення, включаючи підвищене (але не до повноцінного 4K) розширення і підтримку HDR.

У світі Horizon Zero Dawn трапилася катастрофа, відкинувши людство в розвитку до родоплемінного рівня. Тепер здичавілі люди виживають в світі, який став домівкою для роботизованої фауни, що більше нагадують механічних динозаврів. Творці обіцяють детальне науково-фантастичне оповідання про причини і процес деградації людської цивілізації.

Гра з’явиться у продажі вже 28 лютого, чекати залишилося недовго.

Категорії: Ігри

Теги: ,