Інтерв’ю з DrHippi – фіналістом Чемпіонату світу з Hearthstone

Інтерв’ю з DrHippi про Hearthstone World Championship, порадах для початківців, нове доповнення і багато іншого.

В кінці минулого року завершився Blizzcon 2016, на якому відбувався чемпіонат світу з гри Hearthstone. Чемпіонат світу вийшов яскравим і цікавим, особливо з огляду на його європейський фінал. І зараз ми раді представити вам інтерв’ю з одним з фіналістів українцем – DrHippi.

Коротка інформація про гравця: Артем ‘DrHippi’ Кравець – український гравець, який виступає за команду Virtus.pro G2A. Зі спортивних досягнень гравця можна виділити перше місце на HCT EU Summer Championship 2016 і участь в фіналі 2016 Hearthstone Championship Tour – Winter.
drhippi4-696x1044

Дуже цікаво дізнатися про твою підготовку до турніру: з ким саме тренувався, як вибирав свої лайн-апи?

DrHippi: Я дивився прості турніри, які проходили до BlizzCon, той же The Last Call, дивився, чим взагалі люди грають, підбирав лайн-апи, виходячи з цього. А тренувався в основному з членами своєї команди – Naiman’ом і Bunnyhoppor’ом.

А якщо дивитися по часу, скільки це було? Наприклад, якщо порівнювати з літніми кваліфікаціями на BlizzCon, які ти виграв (2016 HCT – Europe Summer Championship). І влаштував ти собі потім якийсь відпочинок або відразу занурився в роботу з головою?

DrHippi: Так, я влаштував відпочинок. А до BlizzCon я готувався навіть менше, ніж до літнього чемпіонату, але це не позначилося на моїй грі. На BlizzCon’е вже просто були нерви, саме через це, здебільшого, я робив міссплеї.

До речі, всім також відомо, що безпосередньо перед турніром ти частково змінив свій колір волосся. А з чим було пов’язано подібне рішення? Або ж все-таки це був просто челендж в twitter? (Артем пообіцяв змінити колір волосся, якщо до кінця тижня у нього буде 2 тисячі підписників. До слова, потрібну кількість набралося менше, ніж за день)

DrHippi: Я сам захотів. Думав підняти побільше хайпу і написав так, для приколу. Це було чисто на BlizzCon, я вже поміняв колір, так що все.

А якщо в наступному році поїдеш на BlizzCon теж будеш експерементувати?

DrHippi: Ну да, може бути. Або коли ще турнір якийсь буде, не знаю. Ну всім начебто сподобалося.

Якщо говорити про більш серйозні речі, то що ти думаєш про акцію «Обери собі бійця!». Я знаю, що ти, наприклад, поставив на себе, а ще знаю те, що думка про неї у людей неоднозначна, оскільки для багатьох це перетворилося в погоню за паками, а про самих гравців деякі навіть не думали. Що скажеш?

DrHippi: Так, так і є. Більшість дивилося гру просто через паки. Хвилювалися за свого бійця, щоб паки отримати. Я думаю, в цьому нічого такого немає. Я б і сам так робив, якби не грав на професійному рівні.

Тобто ти їх не судиш?

DrHippi: Ні-ні. * Посміхається * Я не знаю, може це тому, що я виграв 5 паків.

А Naiman, наприклад, тобі не розповідав, що йому хтось скаржився на цю ситуацію?

DrHippi: Скаржився, звичайно. І Naiman’y, і Thijs’y. У цьому плюс тільки для глядачів, але якщо б скаржилися на мене, мені було б все одно.

Хороша позиція. В принципі, ти їм нічим не зобов’язаний.

DrHippi: Ну да.

Гаразд, давай повернемося безпосередньо до турніру. Як ти можеш описати його? Яка там була атмосфера? Що тобі сподобалося чи запам’яталося найбільше?

DrHippi: Найбільше запам’яталася after party, але про це точно не треба розповідати. * Сміється *

Ну як хочеш.

DrHippi: Ні, не, ні. Не можна.

Тоді про більш офіційну частину що-небудь.

DrHippi: Не знаю, що розповісти. Я їздив туди не відпочивати, а, можна сказати, навіть по роботі, так що часу на розваги особливо не було.

Але навіть в контексті цього все було напружено або ти перебував в комфортних умовах, які сприяли тому, щоб тренуватися, налаштовуватися і все таке?

DrHippi: Від нас нічого особливо не вимагали, все робилося за розкладом, а розклад був гарний для гравців. Нічого складного там не було. Наприклад, півдня посидіти і подавати інтерв’ю, всі подібні справи вдіяти, а далі вже весь день вільний. Часу на тренування вистачало, місця для них були відмінні. Wi-Fi в готелі був окремо для нас, так що все добре було з цим.

А як годували?

DrHippi: Оу, мені не подобалася там їжа. Вона не відповідала моїм уподобанням. Я, Naiman і Pavel щовечора ходили вечеряти в інше місце, хоча вечерю нам там надавали.

Гаразд, а якщо говорити конкретно про результати, як думаєш, чи є якась причина, по якій не вдалося посісти перше місце? Або ж просто так склалися ігрові обставини?

DrHippi: Я думаю, так просто склалася ситуація, в фіналі я зробив все, що зміг, але мені трошки не пощастило. Ну або Павлу пощастило ?

Дивись, я знаю, що багато жителів СНД не можуть собі дозволити потрапити на BlizzCon. Чи відчував ти відсутність належної підтримки саме людей з СНД?

DrHippi: Коли я грав уже на стадії топ-8 проти останнього американця (HotMEOWTH був останнім з американського регіону) і коли я його виграв, то, чесно сказати, перебуваючи на сцені, я відчував, що публіці це не сподобалося, оскільки серед уболівальників найбільше було саме американців. * Посміхається *

А взагалі фанатів з СНД було багато?

DrHippi: Саме фанатів було мало, я майже нікого не зустрічав. В основному це були російськомовні співробітники Blizzard.

Хотілося б, щоб було більше?

DrHippi: Ну да, а то замало.

Тоді хочу запитати, як поводилася ця публіка в фіналі, коли їй довелося спостерігати за гравцями з СНД?

DrHippi: У фіналі, звичайно, публіка була приємнішою.

drhippi3
Добре, залишимо тему турніру і поговоримо трохи більше про особисте. Ти сам взагалі давно граєш в Hearthstone? В який момент ти вирішив, що це для тебе більше, ніж просто хобі?

DrHippi: Перший раз я запустив гру ще під час ЗБТ ( «Закрите бета тестування»). Карт не було, нічого не було, я від усього цього горів і тому перестав грати. Повернувся в гру в період Наксрамасу, грав просто по фану. Серйозно почав грати тільки після анонсу BlizzCon 2016. Я вирішив спробувати себе в грі на серйозному рівні, закінчив сезон кілька разів в топ-100, поїхав на Преліми (2016 HCT – Europe Summer Preliminary), і понеслося …

Зрозуміло. І ось як ти вважаєш, зараз новачкам складно влитися в гру? Сам кажеш, що горів, коли не було карт. Чи можеш ти дати їм якісь поради?

DrHippi: Щоб грати на професійному рівні або просто?

Просто. Адже зараз так багато наборів в Стандартному режимі, тому новачкам потрібно досить багато карт, щоб бути хоч трохи конкурентоспроможними. Як ти сам справлявся з цим всім, будучи новачком?

DrHippi: Я задонатив. * Сміється * Але взагалі, я б порадив новачкам дивитися стримерів, які добре грають на Арені і самому починати грати її.

Тобто, на твій погляд, шлях до успіху лежить через Арену?

DrHippi: Так. Я сам починав через Арени, у мене там 3 тисячі перемог.

Нічого собі. Можна тільки позаздрити. І все-таки давай поговоримо трохи про твої переваги. Що тобі особисто в грі подобається найбільше? Чим вона тебе приваблює?

DrHippi: Є азарт, а ще красиві арти. Люблю грати на Джайна і на Валірі.

Через красиві аватарки?

DrHippi: Так.

А у тебе всі герої золоті?

DrHippi: Ні, тільки 5 золотих героїв. На Воїні та Паладин я майже не граю, а на шаманів і жерців залишилося по 10-20 перемог.

Тоді моє наступне запитання дуже вчасно. Чи є у тебе улюблений клас і улюблена карта?

DrHippi: Улюблений герой – точно Джайна. Без сумнівів. У мене на ній зіграно, напевно, більше половини всіх ігор. А улюблена карта, мабуть, Крижана Брила.

Говорячи про гру, не можна не згадати останнє доповнення. Ммісто Прібамбасск. Що думаєш про нього? Чи очікував ти чогось подібного?

DrHippi: Ні, не очікував, але виглядає дуже цікаво … Особливо ці легендарні карти, які дають вибір (Мається на увазі Казакус).

Чи є щось таке, чого, на твій погляд, не вистачає грі? Може бути, ти хотів би побачити ще один клас або кардинально нову механіку?

DrHippi: Особисто мені класів вистачає. Бракує, можливо, портретів для них. Я б хотів, щоб додали більше альтернативних героїв, люблю всякі такі штучки. Ну і від нових механік теж не відмовився б.

Моє останнє запитання: які у тебе плани на майбутнє? Чи будеш ти в цьому році намагатися підкорити BlizzCon?

DrHippi: Перший турнір, в якому я взяв участь в 2017, це був WCA в Китаї.(проте там виграти грошові нагороди не вдалось) Ну і, звичайно ж, я буду намагатися знову потрапити на BlizzCon. А також, напевно, буде більше стрімів.

Що ж, спасибі тобі велике за інтерв’ю і за те, що приділив час. Було дуже приємно з тобою поговорити. Ще раз вітаю з тим, чого ти досяг, і бажаю ще більше успіхів у майбутньому.

Джерело: Manacost 

Категорії: Ігри,Статті

Теги: ,