Кіберспорт можуть включити в програму Олімпійських ігор 2024 року

В програму Олімпійських ігор 2024 року можуть включити кіберспорт. Останнім часом кількість його прихильників постійно зростає, відповідно до недавніх досліджень, тільки в цьому році кіберспортівні турніри подивилися більше 140 мільйонів чоловік. Саме це і спонукало Міжнародний Олімпійський Комітет звернути увагу на даний вид змагань.

Члени Міжнародного Олімпійського Комітету заявили, що у вересні вони планують зустрітися з представниками кіберспорту, щоб зрозуміти, в яких саме дисциплінах можна почати співпрацю. Так як, на їхню думку, кіберспорт цікавиться в основному молодь, дане партнерство дозволить залучити до Олімпіади увагу молодшої аудиторії.

Навряд чи на Олімпіаді кіберспортсмени зможуть заробити такі великі гроші, як під час The International (в цьому році його призовий фонд перевищив 24 мільйони доларів) і подібних змагань, але з точки зору престижу участь в Олімпіаді має бути дуже цікавою.

Літні Олімпійські ігри 2024 року пройдуть в Парижі. Офіційно про це оголосять тільки у вересні, але єдиним конкурентом столиці Франції був Лос-Анджелес, а 31 липня стало відомо, що влада Лос-Анджелеса і керівництво Міжнародного Олімпійського Комітету дійшли згоди про проведення в місті Літніх Олімпійських ігор 2028 року.

До слова, кіберспорт вже включений в програму Азіатських ігор 2018 і 2022 років.

Читати також: У Луцьку відкривають найбільшу кіберспортивну арену Західної України

Категорії: Ігри

Теги: