Доповнення «Лицарі Крижаного Трону» до Hearthstone вийде в п’ятницю

Blizzard назвала дату релізу чергового доповнення до Hearthstone – вихід «Лицарів Крижаного Трону» відбудеться 11 серпня. До настання цієї дати гравці все ще можуть оформити попереднє замовлення 50 комплектів за $49.99 і отримати в подарунок особливу сорочку для карт.

У доповненні гравці побачать 135 нових карт, дев’ять з яких – так звані легендарні карти героїв. При розігруванні вони замінюють персонажа гравця і активують унікальний бойовий клич, збільшуючи показник броні і даруючи герою нову силу. У випадку з мисливцем, наприклад, Рексар перетворюється в ловчих смерті і відразу випускає стріли, які наносять по 2 одиниці шкоди всім істотам противника. А його нова сила  дозволяє створювати зомбізвіря з шматків різних істот.

hs2

Деякі нові істоти і магія мають особливу властивість – «Викрадення життя». Карти з такою особливістю були і раніше, але тепер вони виділені в окрему категорію. Вони відновлюють здоров’я герою в обсязі, рівному нанесеному ними втрат.

Хоч Blizzard відмовилася від повноцінних пригод, деякі безкоштовні розваги для любителів PvE-контенту все ж будуть. Після проходження прологу гравцям належить виконати вісім нових завдань і битися з наймогутнішими мешканцями Цитаделі, а потім зустрітися і з самим Королем-лічом. За завершення прологу подарують випадкову легендарну карту героя, а які пройшли всі етапи отримають три комплекти карт «Лицарі Крижаного Трону».

Категорії: Ігри

Теги: ,