Blizzard готує нову гру по Overwatch

Гра Overwatch від компанії Blizzard зараз знаходиться на піку популярності. Blizzard це розуміє та вирішила розвинути всесвіт Overwatch ще одним проектом – про це свідчить вакансія, опублікована на офіційному сайті компанії. Згідно сайту, Blizzard шукає студента для проходження інтернатури для роботи над неназваною грою в якості художника. Інтернет-співтовариство сходиться на думці, що ця гра розширить світ Overwatch.

Вакансія передбачає стандартний набір навичок, який необхідний для отримання роботи: досвід анімації, моделювання та текстурування, розуміння концепції форми і силуету, знання візуального стилю Blizzard, самомотивація, комунікативні навички та добре ставлення до гравців. Однак найбільший інтерес викликає один пункт в списку рекомендованих навичок: компанія називає перевагою знання і розуміння всесвіту Overwatch. Навряд чи Blizzard стала б наймати кандидата з таким рекомендованим навиком для роботи над грою по іншому всесвіту.
new-overwatch

Складно сказати, чим виявиться новий проект Blizzard в світі Overwatch. Серед можливих варіантів називають випуск мобільної гри, спін-офф, продовження або появи сюжетної кампанії в самій Overwatch. Цю інформацію можна зіставити зі слухом, що недавно Blizzard почала набирати співробітників для роботи над неназваним шутером, який цілком може виявитися тим самим проектом у всесвіті Overwatch. Як би там не було, ми почуємо про цю гру досить нескоро – вона поки що навіть навряд чи знаходиться на стадії розробки.

Категорії: Ігри

Теги: ,