Перший чемпіонат світу з Overwatch від Blizzard

Overwatch – це змагальна гра для двох команд. У кожній команді по 6 гравців. Ваше завдання: боротися за об’єкти на полях бою, перемагати противника і привести свою команду до перемоги.

25 жовтня 2016 на Youtube каналі PlayOverwatch завантажили новеньке промо-відео, у якому генеральний директор Overwatch по кіберспорту Nate Nanzer розповідає про чемпіонат світу з Overwatch на BlizzCon 2016. Груповий етап чемпіонату починається вже 29 жовтня, а фінал відбудеться на ювілейній конференції, присвяченій комп’ютерним іграм компанії Blizzard, BlizzCon 2016.

Ось переклад його презентації:
“Всі команди-учасники – це найкращі гравці з усього світу. Їх вибрали ви, спільнота Overwatch, або ж капітани команд, і всім їм належить відстоювати честь своїх країн. Вибір учасників пов’язаний з безліччю різних факторів, включаючи майстерність, досягнення в грі і на турнірах, становище в ігровому співтоваристві своєї країни і багатьох інших.

Ми підрахували ваші голоси і виявили, що в голосуванні взяли участь сотні тисяч людей. Це просто неймовірно. І саме ви вибрали тих, хто представить вас і вашу країну на чемпіонаті. Тепер у нас є 16 команд, кожна з яких отримає шанс відвезти додому кубок першого чемпіонату світу з Overwatch.

Починаючи з 29 жовтня, на першому тижні BlizzCon, ми побачимо в грі 16 команд-фіналістів. Чотири команди представляють Південну і Північну Америку (Канада, Чилі, Бразилія і США). Шість команд представляють Європу (Німеччина, Фінляндія, Франція, Швеція, Росія та Іспанія). І нарешті, шість команд представляють Азіатсько-Тихоокеанський регіон (Китай, Південна Корея, Китайський Тайбей, Таїланд, Сінгапур, Австралія). Ці 16 команд змагатимуться у груповому етапі, який пройде в перший тиждень.

Група A:
Швеція
Іспанія
Канада
Бразилія

Група B:
США
Росія
Німеччина
Чилі

Група C:
Південна Корея
Фінляндія
Австралія
Китайський Тайбей

Група D:
Китай
Франція
Сінгапур
Таїланд

Кращі команди з кожної групи вийдуть в плей-офф до першої поразки, де і визначиться переможець першого чемпіонату світу з Overwatch на BlizzCon 2016. Всі матчі будуть транслюватися в прямому ефірі, як на BlizzCon, так і в перший тиждень, і ви не пропустите жодного моменту цієї грандіозної події. До речі, не забудьте про віртуальні квитки – вони дозволять вам ще глибше зануритися в світ Overwatch.
Так що стежте за новинами в соціальних мережах і підписуйтесь на наш Twitter: @playoverwatch. І, звичайно, ви завжди можете дізнатися більше на нашому сайті https://playoverwatch.com. Перший тиждень розпочнеться 29 жовтня. Чекаємо всіх вас з нетерпінням!”

Оригінал відео:

Турнірна сітка: https://blizzcon.com/ru-ru/esports/ow
Онлайн-трансляція матчів: http://live.playoverwatch.com

Категорії: Ігри,Статті

Теги: