У світовій спільноті Paladins вже 4 мільйони учасників

З дня оголошення відкритого бета-тестування пройшло трохи більше двох місяців, а командний фентезі шутер Paladins від Hi-Rez Studios вже став однією з найбільш популярних ігор на платформі Steam і досяг аудіторії в 4 мільони гравців.

“Світова реакція на Paladins просто неймовірна!” – сказав Тод Харіс, головний операційний директор HI-Rez Studios.

“Я із захопленням стежив за ростом популярності гри з початку оголошення відкритого бета-тестування в середині вересня, а також за відгуками гравців, які ми постійно використовуємо, щоб поліпшувати Paladins”.

Скоро почнеться відкрите бета-тестування Paladins на ігрових платформах Xbox One та PS4. Крім того, гра буде просуватись на китайський ринок в рамках партнерства з Tencent.

В рамках святкування цих новин та у зв’язку із недавнім завершенням Paladins Champion Circuit

Hi-Rez Studios також випустила додаткові подробиці про Paladins Evie’s Winter Classic, відкритий турнір для гравців зі всього світу. Цей турнір був спочатку оголошений для гравців з Північної Америки та Європи, але тепер в ньому зможуть взяти участь гравці з Океанії, Латинської Америки, Бразилії та Росії. Турнір пройде у відкритому форматі, а це означає, що будь-яка команда може зареєструватися і змагатись за призовий фонд, що для кожного регіону складатиме $10000.

“Paladins – це процвітаюче товариство людей, які не тільки грають самі, але й люблять дивитися, як грають на професійному рівні гравці з різних країн”, сказав Ден Макхью, менеджер з кіберспорту в Hi-Rez Studios.

“Щотижня з’являються нові гравці в Paladins, і цей турнір дасть шанс висхідним зіркам зростаючої спільноти Paladins показати свої навички.”

Для отримання додаткової інформації про Evie’s Winter Classic, відвідайте веб-сайт.

Нові гравці, охочі приєднатися до відкритого бета-тестування на персональних комп’ютерах можуть завантажити гру з офіційного сайту або Steam. Консольні гравці можуть зареєструватися на закрите бета-тестування для Xbox One і PlayStation 4.

Про Paladins

Paladins – це тематична командна фентезі гра-шутер з елементами стратегії і глибокої настройки персонажа через унікальне використання його колекційних карт. Карти посилюють і вдосконалюють здібності персонажа багатьма цікавими способами. Paladins буде безкоштовним для ПК і поточного покоління консолей і в даний час перебуває в бета-версії.

Про Hi-Rez Studios

Студія заснована у 2005 році в Атланті для створення надзвичайних інтерактивних онлайн ігор, і зараз є однією з найбільших ігрових студій на південному сході Сполучених Штатів.

Категорії: Ігри