Шведський політик проводить стріми по Hearthstone, щоб спілкуватись з виборцями

Рікард Нордін, депутат Ріксдагу (шведський парламент – редакція) від ліберально-агарної «Центральної партії». Крім турботи про свою країну, він з дитинства захоплюється відеоіграми, а його програма містить пункти, які здатні зацікавити кіберспортсменів та геймерів Швеції. У своєму пості на Reddit він вказав, що хоче, щоб професіонали eSports мали в цій скандинавській країні такий же візовий статус, що і в США. Також він хоче, щоб кіберспорту приділялася така ж увага в школах, коледжах і щоб він отримував такий же доступ до фінансування, як і звичайні види спорту.

швецький депутат

Свої ідеї та ініціативи він регулярно обговорює під час стрімів популярної цифрової колекційної карткової гри Hearthstone від компанії Blizzard.

Я граю в Hearthstone досить довго, потім почав дивитися стріми і зрозумів, що тут зможу поєднати роботу і задоволення. Також я бачу тут величезний політичний інтерес, який шукає правильний канал для комунікації. З іншого боку, це можливість опинитися в місці, де збирається велика кількість людей. Одні політики обговорюють ціни на продукти біля супермаркетів, а я обговорюю з людьми майбутнє кіберспорту на Twitch.

Нордін збирається просувати позитивні сторони кіберспорту: командний дух, вивчення англійської мови, розвиток вміння швидко приймати рішення, мислити логічно і стратегічно і т.д. Відносно геймерів існує багато дурних упереджень, що ті тільки й роблять, що сидять в чотирьох стінах замість того, щоб гуляти з друзями і не тільки. Шведський політик упевнений, що знадобиться ще багато часу і роботи, перш ніж геймінг і геймери будуть повністю прийняті суспільством.

Колегам по партії відомо про захоплення Нордін, і вони реагують по-різному: одні його підтримують і задають багато питань про цю сферу, інші, навпаки, вважають, що він нудиться дурницями. Однак Нордіна це не засмучує, оскільки неможливо залучити на свою сторону всіх. Також політик-стример дуже гордий тим фактом, що його країна дала світу багатьох талановитих розробників, серед яких є як гіганти на кшталт DICE, так і незалежні студії: Paradox, Starbreeze і Frictional. Вони зможуть стати хорошим фундаментом для створення інших команд.

Що стосується стрімів, то Нордін планує проводити їх щовівторка о 18-19 годині за київським часом. Однак велика кількість переглядів і позитивних відгуків надихають його зробити онлайн-трансляції постійними. Вони проводяться на шведською мовою, проте Рікард може відповідати на питання і англійською.

Джерело: leogaming.

Категорії: Ігри

Теги: ,