Скоро можна буде купувати ігри на Twitch!

 

Дорогі читачі, ми маємо для вас шикарні новини. Революційна платформа Twitch здійснює черговий прорив у індустрії комп’ютерних ігор. Уже весною цього року розробники додадуть можливість купувати ігри прямо зі стрімів.

Сучасні геймери в пошуках новинок вже не ходять по магазинах, не читають суб’єктивні рецензії і не дивляться трейлери, вони йдуть прямо на Твіч, щоб отримати реальний досвід, емоції, переживання та відчути атмосферу гри. Захопившись переглядом хочеться відразу купити те, що побачив і команда Твіч зробить це можливим.

Важливо зазначити, що від таких нововведень виграють всі. Глядачі зможуть купити те, що їм подобається, розробники матимуть більш тісний зв’язок з аудиторією, а стрімери отримуватимуть відсотки від продажів.

Наразі в список партнерів Твіч, які приймають участь у запуску цієї фічі, входять Raw Fury, Ubisoft, tinyBuild, Digital Extremes, Telltale, 11 bit studios, Blue Mammoth Games, Campo Santo, Devolver Digital, Fred Wood(Developer), Gambitious Digital Entertainment, Hi-Rez Studios, iNK Stories, Jackbox games, Paradox Interactive, Proletariat, Versus Evil, Trion Worlds, Double Fine та інші.

І на десерт відео-анонс, де брутальні мужики з Twitch розповідають про те, як прийшли до такого рішення, а представники від компаній-розробників пояснюють, як Твіч впливає на їх бізнес і чому для них ця нова фіча така важлива.

Категорії: Ігри