Премія Steam у грудні 2016

Вперше в історії людства співтовариство Steam визначить номінантів на престижну премію Steam. У листопаді в ігровій платформі Steam надано можливість голосувати за улюблені ігри у восьми різних номінаціях, а також запропонувати свою власну категорію. Номінувати гру можна на її сторінці в магазині Steam.

Можна віддати свій голос за улюблену гру в таких категоріях:

Премія «Перевірено часом»
Вручається грі, яка і сьогодні так само хороша, як і в день вашого знайомства з нею. Так, новинок не злічити, але це і не важливо … Ви будете повертатися до цієї гри знову і знову.

Премія «Я не плачу, просто щось в око потрапило»
Ігри, як правило, радують. Але іноді вони викликають абсолютно несподівані емоції. Ця премія призначена для гри, яка зворушила вас до глибини душі. Ви навіть уявити собі не могли, що ця гра вас розчулить … Але сльози було не зупинити.

Премія «Ну ще п’ять хвилиночок»
Завтра рано вставати. Потрібно б гарненько виспатися, а вам залишилося всього лише закінчити одну дуже важливу річ, перш ніж відправитися в затишне ліжечко. Гаразд, ще одну. Ну і ще. Що-що? Уже третя годині ночі? Ця премія призначена для гри, яка змушує забути про сон.

Премія «НІЧОГО СОБІ!»
Буває, що під час гри у вас буквально відвисає щелепа. Може, через раптовий сюжетний поворот. А може, тому, що щелепа вставна. У будь-якому випадку, ця гра зносить ВАМ ДАХ.

Премія «Злодій, якого хочеться обійняти»
Він раніше чому злий був? Тому що у нього друзів не було.

Премія «Гра в грі»
Жуйка з найклейками. Зефір у шоколаді. Булочка з повидлом. Словом, класні речі всередині інших класних речей. Нетлінна, немов оселедець під шубою, ця премія призначена для кращої міні-гри всередині іншої гри.

Премія «Ця гра подобалася мені ще до того, як стала мейнстрімом»
За цією грою не стояла ціла команда маркетологів, але ви її знайшли і полюбили. Потім розповіли про неї друзям … І їм теж сподобалося. А тепер ця маленька мила гра, що повірила в себе, ось-ось отримає премію. Тільки пам’ятайте: її знайшли саме ви.

Премія «Краще застосування сільській живності»
ТВАРИНИ шикарні! Додайте їх в будь-яку гру, і та відразу стане куди крутіше. Але саме в цій грі сільській живності знайшли класне застосування.

Премія «Ми не все продумали»
(* Назва ще на розгляді Комітету). Хороших задумок для номінацій не менш, ніж хороших ігор. Тому пропонуємо вам придумати свою власну категорію і вибрати для неї номінанта. Вищий керівний склад комітету оцінить пропозиції і на основі вашої думки створить абсолютно нову категорію.
Щоб отримати значки в Steam потрібно виконати щонайменше одне з наступних завдань:
– Номінувати хоча б одну гру
– Номінувати по грі в кожній категорії
– Зіграйти в гру, яку ви номінували
– Написати (або поновити) огляд на номіновану гру

Категорії: Ігри