Японські монстри повертаються. Тамагочі знову з’явилися в продажі

Якщо ви росли в 90-і, то у вас напевно були круті іграшки: тетріс з 5 іграми, геймбой або тамагочі. Сучасні школярі не зрозуміють, що це за фігня така і чому ці різнокольорові пластикові штуковини, що нагадують яйця, викликають ностальгічні спогади.

А все тому, що в ті часи не було смартфонів, планшетів, жилося підліткам спокійніше. То був цікавий час, коли електронні ігри тільки набирали обертів, ще ніхто не знав про нескінченний Донат, тому було потрібно лише купити пристрій і витрачати весь свій час на розваги. І не витрачати батьківські гроші на золоті монетки!

20 років тому дорослі і діти дізналися про Тамагочі: винахідливі японці придумали нову форму життя. В пластикове яйце садили віртуального монстрика, якого потрібно було поїти і годувати. Причому ніхто не знав, яка істота з’явиться на світло, працював великий рандом. Правда, рано чи пізно істота вмирала, причиною могла бути старість або неправильний догляд, все як у житті.

Тепер іграшка знову повертається в продаж, японці раптово згадали про забуту розвагу і вирішили повторити успіх. Ох, вже цей дивний японський ринок. Оновлений тамагочі коштує $18, ціна не змінилася і залишилася на колишньому рівні.

Якщо купувати тамагочі не хочете, але бажаєте знову погодувати віртуального вихованця, то можете звернути увагу на цю гру для Apple Watch. Додаток платний, але якщо замучила ностальнія за 90-ми, то спробуйте пережити дитячі спогади заново.

Джерело: The Verge

Категорії: Ігри