Yobot Run – доля роботів в твоїх руках

«Yobot Run» – це дуже якісний і веселий платформер, який незважаючи на олдскульний графіку і навмисну простоту, просто приковує до себе увагу.

Завод з виробництва роботів знаходиться в небезпеці і мова не йде про випадково пролите машинне масло. Тут все значно складніше – сталася жахлива аварія, яка вимагає негайного перезавантаження всієї системи, але до центру управління ще потрібно якось дістатися і бажано зробити це живим. У той час як всі інші роботи від страху втрачають болти і гайки, відважний Yobot змащує деталі і готує себе до небезпечної подорожі.

Незважаючи на високу трагічність всієї ситуації, що склалася виправляти наслідки аварії вирушає далеко не самий технологічний і функціональний робот. Ніяких тобі надпотужних лазерів, можливості літати за допомогою реактивних двигунів, не кажучи вже про хоч якийсь захисний механізм – бідолаха Yobot не володіє нічим з перерахованого вище.

Yobot_Run_2

У його розпорядженні подвійний стрибок, а також ще одна вкрай корисна функція – можливість зупинятися і стояти на місці. Звучить безглуздо, але з урахуванням того, що головний герой завжди і не дивлячись ні на що біжить вперед, буває дуже корисно зупинитися і трохи постояти. Технічне оснащення робота залишає бажати кращого, тому часто в дуже складних ситуаціях рятувати нас будуть розкидані по рівню підсилювачі: додатковий третій стрибок, невразливість і збільшення часу зупинки – не забувайте все це підбирати і користуватися.

Yobot_Run_3

Всього в грі трохи більше 30 рівнів, але простими їх назвати точно не вийде. Для проходження рівнів необхідно не тільки знайти ключ, який відкриє двері переходу до наступного етапу, а й дістатися до цих дверей. Зрозуміло, будь-який, навіть самий незначний дотик до перешкод або пасток виводить з ладу нашого металевого друга – все це змушує бути гранично акуратним на кожному етапі проходження.

Yobot_Run_7

Yobot Run реалізована дуже просто – це справедливо як щодо візуального оформлення, так і ігрової складової, але саме в даному випадку все це скоріше перевага, ніж недолік. До того ж головний герой гри зібраний нескінченно милим – саме ця обставина найчастіше і буде мотивувати вас на проходження гри.

Назва: Yobot Run
Видавець / розробник: Serkan Bakar
Ціна: Безкоштовно
Вбудовані покупки: Немає
Сумісність: Універсальний додаток
Посилання: Встановити

Категорії: Ігри

Теги: ,