Легендарна Zelda вийде на смартфонах

Подивившись на успіх The Legend of Zelda: Breath of the Wild для Nintendo Switch, компанія заявила про початок розробки версії гри для смартфонів. Реліз відбудеться в цьому році.

Гра, яка за фактом продає приставку Switch по всьому світу дуже хорошими тиражами, збирається прийти на Мобілочки. Гра створюється в партнерстві з DeNA і вийде незабаром після релізу Animal Crossing в другій половині 2017.

У 2015-му році Nintendo пообіцяла випустити п’ять мобільних ігор до кінця 2017 року. І поки що все йде за планом: ми вже побачили Super Mario Run, Miitomo і Fire Emblem Heroes.

Ще не дуже ясно, чи будуть в новій грі свіжі фішки і скільки вона буде коштувати, але японський розробник сподівається поправити цим своє фінансове становище: в останньому звітному році, якій закінчився в березні, компанія заробила на мобільних іграх всього $ 176.4 млн з $ 4.3 млрд загальної виручки. До 2018 Nintendo планує вийти на 6.7 млрд доларів доходу.

Важко припустити приблизну вартість гри, наприклад на iOS, але краще вже так, ніж море внутрішньоігрових покупок, але ж в світі Zelda це реалізувати простіше простого.

Категорії: Ігри