Squoosh онлайн-конвертер для зменшення зображень

З розвитком інтернету сайти займають все більше місця та вантажаться довго, незважаючи на потужні смартфони та швидкісний інтернет в тому числі, через якість зображень – це призводить до того, що вони повільніше вантажаться. Компанія Google під час конференції Chrome Dev Summit представила безкоштовний додаток Squoosh, яке може оптимізувати зображення для використання в інтернеті. Воно може бути корисно тим, хто працює з контентом для сайтів.

Squoosh – це онлайн-конвертер для зображень, який зменшує розмір зображення або фото в різні формати. Для цього треба перетягнути файл у вкладку з додатком або відкрити файл з його допомогою.

Як тільки додаток завантажить файл, можна його обробити – зменшити розмір, стиснути зображення, спростити його палітру, порівнювати те, що вийшло з оригіналом. Після роботи з зображенням його можна завантажити собі на пристрій.

Squoosh фото обробка

Додаток підтримує різні формати, в тому числі – OptiPNG, MozJPG, WebP, PNG, JPG. Воно працює у всіх браузерах, але найкраще в Chrome. Для окремих форматів на зразок MozJPG або WebP доступні додаткові налаштування.

Squoosh – це open source-інструмент, розроблений в Chrome Labs. Його вихідний код можна подивитися на GitHub.

Подивитися, як працює додаток, можна на демо:

Категорії: Огляди