Workflow – додаток для автоматизації процесів у iPhone

Workflow – це додаток для автоматизації процесів, невелика і проста програма спрощує роботу, позбавляє від зайвих дій, аналог функції Automator на Mac. Додаток Workflow – робоче середовище, що дозволяє автоматизувати ваші процеси. Практично будь-які процеси. Додаток, що дозволяє створити будь-яку власну функцію або комбінацію дій в системі, причому призначити на неї окрему кнопку або гарячі клавіші і надалі з легкістю відтворювати рутинні справи в один клік.

Практична і зручна програма коштувала всього $2.99. І ось стало відомо, що компанію купила Apple. Тепер Workflow планують роздавати користувачам безкоштовно, з App Store додаток прибирати не будуть. Хоча зазвичай після таких поглинань розробники просто «забивають» на софт, працюючи в інтересах великих корпорацій. Суму угоди зберегли в секреті.

Apple – одна з тих компаній, які скуповують все підходящі ідеї, не факт, звичайно, що точну копію Workflow ми побачимо в майбутніх версіях iOS, але для напрацювань однозначно знайдеться місце в оновленнях.

Завантажити додаток Workflow можете тут.

Категорії: Огляди

Теги: