Словаки показали свій літаючий автомобіль в Монако

Компанія AeroMobil продемонструвала свій літаючий автомобіль, здатний також їздити по звичайних дорогам. Розробники повідомили, що авто вже доступно для попереднього замовлення. Перші машини почнуть доставляти покупцям на початку 2020 року.

Раніше ні у кого політати не вийде. Для того щоб у власників не виникло проблем, компанії належить залагодити деякі питання і закінчити оформлення всіх документів, адже машина буде реєструватися як автомобіль і літальний засіб одночасно.

Автомобіль літак

Автомобіль оснащений двома двигунами. Один – внутрішнього згоряння, інший – гвинтовий авіаційний. Запас ходу AeroMobil по землі становить близько 700 кілометрів, максимальна швидкість – 160 кілометрів на годину. По повітрю апарат може пролетіти приблизно стільки ж на швидкості до 360 кілометрів на годину. Переключитися в режим польоту машина зможе за кілька хвилин – для цього їй достатньо розправити розкладні крила. Для зльоту буде потрібно невелика злітна смуга довжиною близько 500 метрів.

Повідомляється, що управляти цим транспортним засобом зможе власник ліцензії пілота і автомобільних прав. Ціна красуні коливається від одного до півтора мільйонів доларів.

Категорії: Технології

Теги: