Apple відмовиться від Touch ID в нових iPhone і iPad

Apple планує відмовитися від технології Touch ID для біометричної ідентифікації користувачів iPhone і iPad. В цьому році компанія ще буде використовувати фірмовий сканер відбитків пальців, але в майбутньому йому на заміну прийде досконаліша система ідентифікації користувачів.

Починаючи з 2013 року в смартфонах Apple використовується сканер відбитків Touch ID для авторизації користувача і підтвердження покупок. Технологія підходить для смартфонів і планшетів з окремою кнопкою Home, але у випадку з iPhone наступного покоління планується відмовитися від даного модуля, оскільки дисплей смартфона буде займати всю передню панель смартфона і для окремої кнопки не залишиться місця. На даний момент Apple веде переговори з розробниками цієї технологій.

У новому поколінні iPhone сканер відбитків пальців доповнить система ідентифікації за допомогою камери. Apple планує відмовитися від системи дактилоскопічних модулів на користь більш безпечної системи ідентифікації людини по обличчю.

Принцип роботи побудований на порівнянні раніше отриманого зображення, що зберігається в пам’яті iPhone, із зображенням, що надходять з камери. Функція аналізує ступінь подібності найбільш характерних рис обличчя таких, як розріз очей і контури рота, а результат порівняння використовується для надання доступу до пристрою.

Як зазначається, на даний момент ця система не готова для впровадження в якості єдиного способу для авторизації користувачів на iPhone і iPad, але в майбутньому Apple планує повністю відмовитися від сканера Touch ID.

Категорії: Технології