Колишній інженер NASA завжди виграє в Дартс

Марк Робер колишній інженер NASA розробив технологію, що дозволяє гравцям у дартс кожен раз попадати прямо у яблучко. Свій винахід він продемонстрував на відео.

Дартс – складна і дуже захоплююча гра, яка вимагає від учасників твердої руки, холодного розрахунку і сотень годин практики. Але навіть все це не гарантує вам стовідсоткового результату, адже кожен раз потрапляти в «яблучко» теж можуть далеко не всі. А ось Марк Робер, колишній інженер NASA, завжди грає краще всіх, адже це не він добре цілиться в мішень, а мішень цілиться в дротик.

Так, це виглядає як шахрайство, але якщо ви – інженер, то вам багато прощається. Розробка Марка спочатку відстежує становище тіні від дротика, потім по ній визначає траєкторію польоту, а потім моментально підсуває мішень в потрібне місце таким чином, щоб господар потрапив точно в ціль!

Система відстеження дротиків складається з шести камер і світлодіодів. Світловідбивачі, наклеєні на дротик, дозволяють йому не загубитися, залишаючись в полі зору. На все обчислення розумна машина витрачає близько 400 мілісекунд.

Категорії: Технології

Теги: