У Китаї запустили експериментальний 5G інтернет

В пекінському районі Хуайжоу у Китаї створили найбільшу в світі станцію випробувань мобільного зв’язку п’ятого покоління 5G.

Про це повідомили в Міністерстві промисловості і інформатизації КНР, пише СіньХуа

«У роботі дослідної мережі беруть участь провідні вітчизняні та зарубіжні підприємства в цій галузі, які забезпечать умови для тестування терміналів, що дозволить сприяти формуванню стандарту зв’язку 5G і розвитку виробництва в цій галузі», — йдеться в повідомленні.

На проведеному днями в Барселоні Всесвітньому конгресі мобільних технологій 2017 заступник голови китайської групи по просуванню розробки технології 5G і гендиректор відділу технологій компанії China Mobile Ван Сяоюн зазначив, що в реалізації проектів в китайській дослідної мережі 5G беруть участь провідні глобальні підприємства з розробки та виробництва систем, чіпів і контрольно-вимірювальних приладів, такі як Ericsson, Huawei, Nokia, ZTE, DTT і Intel.

«В даний час успішно завершено перший етап розробки і випробувань технологій 5G, на якому була перевірена технічна здійсненність ключових бездротових мережевих технологій в умовах 5G», — повідомив Ван Сяоюн.

Він також додав, що випробування другого етапу вже почалися.

Категорії: Технології