Китай став найбільшим в світі виробником сонячної енергії

Китай став найбільшим в світі виробником сонячної енергії. Досягнення це дуже важливе для держави, враховуючи, що країна вже кілька років покрита димом від численних заводів і фабрик, що працюють на шкідливих для екології видах палива. Екологічно чиста енергія може висмикнути Китай з хмари смогу і дозволити його жителям знову зітхнути на повні груди.

Національна енергетична адміністрація (НЕА) Китаю опублікувала інформацію про те, що держава подвоїла кількість сонячної енергії, що генерується китайськими електростанціями. Тепер потужність знаходиться на позначці в 77,42 гігавати, що є абсолютним рекордом серед всіх країн світу. Незважаючи на вражаючі цифри, вся ця енергія складає всього 1% від обсягів, що споживається Китаєм. Але незабаром стан речей може змінитися, адже уряд країни всерйоз зайняdcz питанням переходу з викопного палива на екологічно чисті джерела енергії.

Якщо вірити заяві представників НЕА, то вже протягом наступних трьох років потужність джерел екологічно чистої відновлюваної енергії Китаю виросте на 110 гігават, а до 2030 року ці джерела будуть забезпечувати близько 20% потреб держави (сьогодні альтернативні джерела енергії забезпечують близько 11%). Відмова від викопних видів палива спричинить за собою колосальні фінансові витрати, але уряд Китаю твердо має намір закінчити розпочате. У проект з перекладу виробництв на нові форми енергії вже закладений вражаючий бюджет обсягом 364 мільярдів доларів. І сума ця може виявитися зовсім не фінальною.

Категорії: Технології